پنجشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱
پنجشنبه, ۲۹ سبتامبر ۲۰۲۲

جلسه بررسی برنامه راهبردی پنج ساله حوزه تحقیقات دانشکده علوم پزشکی سیرجان در تاریخ 9 مردادماه برگزار شد.

نظام رتبه‌بندی وبومتریکس (Webometrics) نسخه ماه July سال ۲۰۲۱ میلادی را منتشر کرد.

دکتر احسان شمسی گوشکی، عضو هیأت علمی اخلاق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حکم دکتر احمد المنظری مدیر کل دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی، عضو کمیته اخلاق دفتر منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت شد.

 

باسلام و آرزوی تندرستی؛

 احتراماً، نظر به برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران دانشکده به منظور ارج نهادن به امر پژوهش و مقام پژوهشگر، بدینوسیله از شما پژوهشگر محترم دعوت می شود آثار و مدارک پژوهشی خود را در قالب فرم پیوست که در بازه زمانی (31 شهریور ماه 1397  لغایت 31 شهریور  ماه 1400) به انجام رسانده اید، حداکثر تا تاریخ 24/09/1400 به آدرس الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید. بدیهی است آثاری که پس از این تاریخ ارسال گردند، مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. این نکته را نیز باید در نظر داشت که تمامی فعالیت های پژوهشی بایستی به نشانی(Affiliation) دانشکده علوم پزشکی سیرجان به ثبت رسیده باشد. همچنین مقالات چاپ شده در مجلات و مقالات ارائه شده در همایش نیز در سامانه پژوهان به ثبت رسیده باشد. 

 

مدارک لازم: فرم انتخاب پژوهشگر برتر را از اینجا دانلود کنید.

 

پیرو درخواست دانشکده علوم پزشکی سیرجان مبنی بر راه اندازی کمیته تحقیقات دانشجویی و پس از بازدید کارشناسان محترم کمیته کشوری تحقیقات در مورخ ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰ با بررسی مستندات و اقدامات صورت گرفته، با اعطای مجوز کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان موافقت گردید.

کارگاه آموزشی انتخاب تحلیل آماری مناسب، روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه 1400 به مدت دو ساعت برگزار گردید. مدرس این کارگاه دو ساعته جناب آقای دکتر محمد مقدسی امیری، دکترای تخصصی آمار زیستی بودند. 

جلسه تقدیر از کتابداران دانشکده علوم پزشکی سیرجان

جلسه بررسی و تجزیه و تحلیل میزان تحقق اهداف برنامه عملیاتی حوزه تحقیقات و فناوری با حضور کارکنان و مسئولین تحقیقات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان در تاریخ 21 تیرماه 1400 برگزار گردید. 

کارگاه آموزشی روش های نمونه گیری و محاسبه حجم نمونه، روز چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400 به مدت سه ساعت برگزار گردید. مدرس این کارگاه سه ساعته جناب آقای دکتر محمد مقدسی امیری، دکترای تخصصی آمار زیستی بودند. 

 

 

 

به اطلاع می‌رساند معاونت تحقیقات و فناوری در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان (مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی-سال 1391) از آذرماه سال 1393 با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش  (پزشک، داروساز، دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی ) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در دستور کار خود قرار داده است. 

همچنین با هماهنگی دفتر ثبت‌نام و توزیع پیام‌آوران بهداشت وزارت متبوع، در تیرماه 1394 برنامه جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی را آغاز نموده است که اطلاعات کامل آن در سامانه برنامه به نشانی http://rap.research.ac.ir آمده است. 

کارگاه آموزشی نرم افزار spss (مقدماتی)  روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه به مدت سه ساعت برگزار شد. تدریس این کارگاه که از ساعت 16 الی 19 برگزار گردید، توسط آقای دکتر محمد مقدسی‌امیری، دکترای تخصصی آمار زیستی انجام شد. 

 

 

 

پیرو اطلاعیه آغاز برنامه ارزشیابی تاثیرات پژوهش های انجام شده در دانشگاه های علوم پزشکی کشور و دعوت از پژوهشگران برای معرفی طرح های اثرگذار، بدینوسیله سامانه ارزیابی اثربخشی پژوهشهای سلامت به آدرس rie.research.ac.ir  جهت بارگذاری مستندات لازم طبق آیین نامه و فرم مربوطه، معرفی می گردد. خواهشمند است در موعد مقرر نسبت به بارگذاری مستندات لازم اقدام فرمایید.
در صورت نیاز به  کسب اطلاعات بیشتربا شماره ۳۲۳۹۴۴۹۹ تماس حاصل نمایید.

 مهلت بارگذاری مستندات: تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ 

 

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
45
کل بازدید وب سایت
6683
Template Design:Dima Group